Krótka historia pisania tekstów czyli o nas kilka słów

Moja przygoda z copywritingiem, nie licząc oczywiście wypracowań szkolnych oraz krótkiego, acz znaczącego epizodu dziennikarskiego, zaczęła się na poważnie w 2007 r. Wtedy właśnie jeden ze znajomych, zajmujący się tworzeniem stron internetowych poprosił mnie, abym pomogła mu zapełnić witrynę stosowną treścią.


Oczywiście pomogłam. Od tego czasu zlecenia zaczęły się mnożyć jak króliki, do tego moja chroniczna ciekawość i wręcz drapieżna chęć poznawania nowych zagadnień nie pozwalała mi przestać. Spod moich palców na klawiaturę spływały błyskotliwe przemówienia okolicznościowe, wciągające rozprawy popularnonaukowe, praktyczne instrukcje obsługi, chwytliwe slogany reklamowe, dowcipne anegdoty i krótkie opowiadania.


Tak, nauczyłam się ubierać moje myśli w ładne słowa, zwykłe pisanie artykułów podniosłam bez mała do rangi sztuki. W końcu, a może nareszcie - postanowiłam podzielić się swoim, ponoć niezwykłym talentem, z szersza publicznością - stąd serwis napiszemydlaciebie.pl


Obecnie zgromadziłam wokół siebie grupę doświadczonych copywriterów, którzy z równą jak ja ciekawością zgłębiają się w zadany temat i tworzą ciekawe, unikalne, a przede wszystkim znakomitej jakości treści.

Wspólnie potrafimy zrealizować zarówno nieskomplikowane jak i wyjątkowo trudne zlecenia.


Pozdrawiam i życzę miłego dnia
Ania i zespół napiszemydlaciebie.pl


      Copyright © NapiszemydlaCiebie
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług. Polityka prywatności